navigace: Úvodní strana > Diskuse > Co se jinam nevešlo > Vodítka > Diskuse

Diskuse k tématu: Vodítka

vodítka
Autor: WostraL | 07.11.2008 11:52:11
Je otázka, co jsou místa, kde nemusí být pes na vodítku.....chcemeli dodržovat zákony, tak to dnes není skoro nikde,
Re: vodítka
Autor: Milan | 08.11.2008 16:19:54
Já jsem zásadně proti vodit psa na vodítku když to není úplně nutné. Bydlím na vesnici a pes mi chodí u nohy, tak myslím že v takových případech je to zbytečné, ale lidi ve městě to mají asi jako povinost a bez vodítka snad ani nemohou vyjít ven
Re: vodítka
Autor: V.Musil | 09.12.2008 17:47:31
Jako myslivec jsem ze začátku preferoval kožené.Tak nějak mi přišlo,že to k loveckému psu patří.Jenže časem vám zestárne , umaže se,zteří a v nejméně vhodné chvíli praskne.A pak budete rádi,když si půjdete koupit jen nové vodítko!Silonové vydrží podstatně déle,voda mu nevadí a ušmudlané se dá vyprat a je jako nové.Akorát bych se přimluvil za přírodní barvy a klasického uspořádání(ono tahat ohaře na pestrobarevném laně pro ovčáky vypadá dost bl...divně:-) )
Re: vodítka
Autor: kiemeo | 14.06.2021 12:09:38
was angry, he climbed to the roof and jumped down the chimney. https://www.australiaescortspage.com
Vodítko Halti z Barona
Autor: Šárka | 09.07.2009 09:43:12
Můj pejsek VMO je expert na tahání a přetrhávání vodítek i obojků (už zničil 5 kusů a je mu teď 9 měsíců...), takže jsem jich vyzkoušela několik (i na mého předchozího pejska). Nejlepší vodítko je ultralehké vodítko určené k vodění na ohlávce Halti, které jsem si objednala u Barona. Je z umělých vláken, ale narozdíl od klasických nylonových je velmi příjemné do ruky i v okamžiku, kdy vám projede dlaní, a když zmokne, tak je taky příjemnější. Zatím ho nemám moc dlouho, tak nevím jakou má životnost a trvanlivost (vypadá odolně a kvalitně), ale to nejleší na něm je kromě materiálu právě ta úžasná lehkost. Je přepínací ( s několika očky - můžete si nastavit různou délku, nebo ho připnout kolem pasu), má karabinku z obou stran a je černé, takže se za něj nemusíte stydět. Určitě ho všem doporučuju.
Re: Vodítko Halti z Barona
Autor: Petr | 09.07.2009 17:48:42
A nenasel by se odkaz na toto voditko? Treba prave na baronovi, rad bych se podival.
Re: Vodítko Halti z Barona
Autor: Šárka | 09.07.2009 21:38:56
http://www.baron.cz/pes/voditka/prepinaci-polstrovana/i-0
já mám to užší, možná že se vám bude spíš zamlouvat to širší...
Re: Vodítko Halti z Barona
Autor: Šárka | 09.07.2009 21:47:59
PS: Na Baronovi jsou i další super vychytávky - třeba terapeutický nezničitelný míč - můj pejsek se s ním strašně vydovádí. A s omyvatelnou termomadrací a s pytlíkem na pamlsky nebo "nerozlitelnou" miskou na vodu jsem taky moc spokojená. Jen levandulová vůně proti klíšťatům nezabrala, tu si radši nepořizujte. Baron je můj nejoblíbenější e-shop (doufám, že svým názorem neporušuju nějaký zákon o nepovolené reklamě...).
milf phone sexette4r
Autor: lif | 16.09.2020 09:42:54
https://bestgrouplife.com
the offerings they provide include type impulse. this describes the rise in ratings on the net. that is a custom way of the usage of seo answers to construct a internet site location. this class increase is right for extra visits to your internet website online and may growth net visibility. it is very suitable for all kinds of customers to visit your internet site, and may determine your website by means of one of the most amazing web sites. the primary goal is with a view to provide the exceptional key phrases for your website. requirements along with performance, relevance, and excessive great permit you to enhance your internet site's ranking. you may be capable of discover numerous variations of enhancers to be had at the internet to gain the appropriate seo array enhancer service. many of those enhancement answers use certain primary equipment to boom the website traffic required via your website and increase your website traffic. xu's function.
whotplace
Autor: whotplace | 16.06.2021 14:06:43
about no longer pajamas or developing with innovative ways to workout, others are presenting guidance on approaches to remain productive and strain-unfastened in the course of this confusing time.
https://www.newhotplace.com
Do you use some movie streaming services? What is the best site for online movies now?
Autor: soapda | 17.06.2022 10:13:33
Watching movies https://soap2day.day/ online for free is becoming more and more popular. The reason is very simple, with the development of Internet the Internet users got used to watching films online for free rather than going to the cinemas. Perhaps, even more importantly for us, the number of people who have access to the Internet at home or at work is growing constantly. In recent years we have come to a situation when online movie watching has become one of the most popular entertainment options. And not only you, but your whole family. You do not have to download and install any special software to watch movies online in a new format, compatible with your computer, tablet or smart phone. You just should have to visit the site Soap2Day.com that opened the doors of online movies that could be watched free of charge and with no limits on the number of viewings. So, if you take into account the huge number of people who regularly visit the Soap2Day online resource, there is nothing more simple than to visit the site, locate the movie you need and start watching.

Top Free Movies Online in HD On Soap2Day.com one of the first things a viewer may notice is the huge amount of high-quality free movies online in HD available. At the same time, the website design provides fast loading time, which greatly facilitates navigation through the site and work with movies. So, before going further it is worth mentioning that every movie online in HD from the collection of Soap2Day.com is available in HD with a wide screen format.

Watch Streaming HD Movies on Soap2Day.com The good news is that users of the resource have access to a huge choice of movies online in HD. It is not a problem if you wish to watch only free movies online in HD on the site Soap2Day.com because a lot of movies are available in a large number of genres. However, if you already know what you need, you can narrow down the list by genre or by a specific director. We recommend you to visit the site and test its search engine, a large database, which contains not only the list of movies online in HD, but also with a convenient system of tags. After that it will not be a problem to find a movie online in HD that will match your interests.


Diskuse k tématu: Vodítka

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
-
-
-
-
-

Vaše fotogalerie

Informace o novinkách emailem
< Září 2022 >
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Jaké témata článků by jste zde na portále uvítali?

10% (186)
71% (1372)
7% (132)
11% (207)
2% (43)
Počet hlasujících: 1940
Archiv »

 
Prohledat:
zavřítRegistrace | Funkce systému | Proč se registrovat | Ceník | Kontakty

Úvodní strana | Plemena ohařů | Články | Inzerce | Akce | Diskuse | Soutěže

Autorská práva | Reklama | O portálu Ohaři.eu | Zásady ochrany osobních údajů

Podporujeme | Podpořte náš portál | Mapa webu

Partneři portálu: Jen ty nejaktuálnější informace - to je Bonza! LEPŠÍ WEB

Copyright © 2008 - 2022
Web From Pixels group
design by BORI


Navštivte také: stezka Pustevny | fotogalerie dorty | Faktura Online