navigace: Úvodní strana > Diskuse > O portále Ohaři.eu > Návrhy a nápady na zlepšení > Diskuse

Diskuse k tématu: Návrhy a nápady na zlepšení

novinky v diskuzi atd.
Autor: darius | 15.11.2008 12:25:45
Dobrý den,<br /> měla bych menší návrh na vylepšení. Šlo by především o zviditelnění novinek v diskuzi (příp. i v inzerci) na hlavní straně --- ten průřez diskuzí a inzeráty je fajn, ale myslím, že lidé budou snadněji reagovat, pokud &quot;nové téma&quot; uvidí a nebudou se muset např. proklikávat celou diskuzí.. kde je nový příspěvek. =)
Re: novinky v diskuzi atd.
Autor: Petr Daněk | 15.11.2008 12:54:39
Dobrý den,
děkuji za nápad. Na úvodní strance jsou nyní náhodné příspěvky z diskuse a také inzerce - a to z důvodu aby i starší nezodpovězené příspěvky měly šanci že si jich někdo všimne.

Jinak v diskusi se řadí aktuální témata na začátek diskuse.

I přesto se ještě pokusíme vytvořit přehled nejaktuálnějších témat.
Re: novinky v diskuzi atd.
Autor: Hana | 08.04.2009 08:30:19
Trochu mi vadí že "spíte" poslala jsem vám už 2 e maily a ani na jeden mi nebylo odpovězeno případně zařazeno do fotografií..taky mi trochu vadí .... že tu nejsou ty chovné stanice o kretých už je tu minimalně 2 měsíce psáno...totéž o tvorbě vlastní stánky pro svého pejska (anketa) jinak je to tu dobré ale chodí málo lidí aq tak se to tu moc nehýbe...jinak jsou stránky pěkné přehledné a upravené naschledanou holčáková
Re: novinky v diskuzi atd.
Autor: Petr | 08.04.2009 08:36:40
Dobry den,
abych se priznal, tak se nam v posledni dobe navalilo vice prace nez jsme cekali a tak nestihame pracovat na tomto projektu. Ale jiz brzy se neco zmeni. Vase fotografie mam napsany v poznamce, ze prijdou umistit. Hned to napravim.

P. Danek
Výstavy
Autor: Hana a Indy | 02.01.2010 17:42:41
Dobrý den...chtěla bych vás jen poprosit..jestli by nebylo možné smazat v rubrice akce výstavy,zkoušky atd.. staré příspěvky z roku 2009 ted uz e rok 2010 a trochu mě to vždycky zmate... :) Dále také jestli už jdou dělat ty rodokmeny pro psy...A takový návrh ..na soutěž ..třea o zaslání fotky na nějaké téma..nějaká soutěž by se tu rozhodně hodila :) Nachledanou
Soupis všech uživatelských stránek
Autor: Ladik | 28.05.2010 12:38:48
Dobrý den, je možné si někde prohlédnout soupis stránek, které u vás jsou zřízené? Známí nám musí psát, že si u vás taky založili stránky, protože my jinak nevíme, jak na to přijít... Víme, že na hlavní stránce máte nábídku nových uživatelských webů, ale tam se naši známí vůbec neobjevili... Myslím, že by to mohlo být fajn - soupis s popiskem o jaké plemeno se jedná. Hodně lidí se rádo podívá např. na svoje potomky z chovných stanic atd. (dalo by se to lépe dohledávat). Díky, Ladik
Re: Soupis všech uživatelských stránek
Autor: Petr | 29.05.2010 12:33:34
Dobry den,
takovyto soupis mame, ale neni zatim verejny. Je to z toho duvodu, ze je v nem hodne stranek, na kterych vubec nic neni. Z toho duvodu na uvodni stranku filtrujeme jen nektere weby.

Nyni uvazujeme o seznamu stranek podle plemen, ve ktere budou jen ti uzivatele, kteri se pravidelne prihlasuji (alespon jednou za tri mesice) a tim se eliminuji prazdne prezentace.

Petr


Diskuse k tématu: Návrhy a nápady na zlepšení

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-

Vaše fotogalerie

Informace o novinkách emailem
< Září 2021 >
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Jaké témata článků by jste zde na portále uvítali?

10% (188)
71% (1390)
7% (136)
11% (213)
2% (44)
Počet hlasujících: 1971
Archiv »

 
Prohledat:
zavřít



Registrace | Funkce systému | Proč se registrovat | Ceník | Kontakty

Úvodní strana | Plemena ohařů | Články | Inzerce | Akce | Diskuse | Soutěže

Autorská práva | Reklama | O portálu Ohaři.eu | Zásady ochrany osobních údajů

Podporujeme | Podpořte náš portál | Mapa webu

Partneři portálu: Jen ty nejaktuálnější informace - to je Bonza! LEPŠÍ WEB

Copyright © 2008 - 2024
Web From Pixels group
design by BORI


Navštivte také: stezka Pustevny | fotogalerie dorty | Faktura Online