navigace: Úvodní strana > Diskuse > Výcvik ohařů > Jak připravit aport z kůže > Diskuse

Diskuse k tématu: Jak připravit aport z kůže

já si dělám aport takhle
Autor: Arasid | 07.12.2010 10:27:32
Kůži mám jenom vysušenou. nevyčiněnou. Připravím si buď látkový válec naplněný pískem o patřičné váze dle věku psa a jeho vyspělosti (písek se dá přidávat či ubírat). Nebo těžší dřevěné polínko, zase tak aby to pes byl shopen brát do mordy. Suchou kůži, která je rubem ven, si namočím v teplé vodě, a jak změkne tak vytáhnu z vody a převrátím jí, nechám trochu proschonout ale ne úplně a natáhnu ji na pískový válec či polínko a většinou uprostřed a na koncích zavážu, pokuď má kůže hlavu tak jenom na jednopm konci. A aport je hotový. Kůži máčím proto, aby se mi při přetáčení nepotrhala.
Re: já si dělám aport takhle
Autor: Petr Čech | 07.12.2010 17:41:35
Moc Vám děkuji za radu, pustím se do toho. Mohu Vás prosím ještě o něco poprosit.
Můj pejsek zatím sedmiměsíční pejsek byl poslušný, dokonce když se rozběhl za srnkou tak na přivolání ihned přišel. Teď jsem ale na 2 týdny onemocněl a nemohl jsem se mu věnovat. Když jsem s ním byl dnes venku, na přivolání téměř vůbec nezareagoval. Četl jsem, že v takovém případě ho mám zadaunovat, přijít k němu, zatřást mu mordou, nechat ho zadauovaného, odejít a něžným hlasem přivolat. Můj pes ale daun na dálku pořádně neumí, tak jsem tak nemohl učinit. Mám ho nejdříve pořádně naučit daun nebo s ním hlavně trénovat přivolání. Může to být tím, že měl špatný den. Moc děkuji za odpověď.
Re: já si dělám aport takhle
Autor: Arasid | 12.12.2010 21:44:39
Zkuste si ve vašem okolí najít někoho kdo cvičí lovecké psy a poradí Vám co se týká výcviku a taky bude schopen zhodnotit povahu vašeho pesjka. Na dálku se špatně radí. Daun i přivolání učit určitě. Ale nepočítejte , že ho budete mít hned a že občas pejsek neohluchne. Chvíli to trvá, přeci jenom jsou věci mnohem lákavější než páneček :o)
Re: já si dělám aport takhle
Autor: rosydam | 25.03.2024 05:32:58
https://infinite-craft.io breaks free from the confines of traditional app stores. While it may not be found on App Store, CH Play, or as a Chrome Extension, it flourishes in the open landscape of desktop and mobile browsers, ready to be explored.
Re: já si dělám aport takhle
Autor: prostadine | 24.03.2024 08:18:31
The practical advice shared here is actionable and impactful. Thank you for the guidance. https://supplementlast.com/
Děkuji
Autor: Petr Čech | 29.12.2010 15:47:20
Děkuji za rady. <br /> Pěkné svátky.


Diskuse k tématu: Jak připravit aport z kůže

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
-

Vaše fotogalerie

Informace o novinkách emailem
< Květen 2019 >
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Jaké témata článků by jste zde na portále uvítali?

10% (188)
71% (1390)
7% (135)
11% (213)
2% (44)
Počet hlasujících: 1970
Archiv »

 
Prohledat:
zavřít



Registrace | Funkce systému | Proč se registrovat | Ceník | Kontakty

Úvodní strana | Plemena ohařů | Články | Inzerce | Akce | Diskuse | Soutěže

Autorská práva | Reklama | O portálu Ohaři.eu | Zásady ochrany osobních údajů

Podporujeme | Podpořte náš portál | Mapa webu

Partneři portálu: Jen ty nejaktuálnější informace - to je Bonza! LEPŠÍ WEB

Copyright © 2008 - 2024
Web From Pixels group
design by BORI


Navštivte také: stezka Pustevny | fotogalerie dorty | Faktura Online