navigace: Úvodní strana > Diskuse > Výcvik ohařů > Výstavy

Diskuse k tématu: Výstavy

Výstavy
Autor: Jarda a Andy | 17.02.2009 12:54:32
Tak u nás je to jednoduché, plánujeme všechny výstavy u nás: MV+NV + klubovky a speciálku samozřejmě...a nějaké venku, minimálně dokončit CH PL a CH SK + světovka...zatím v Olomouci dobrý - CAC,NV,BOB,BIG2 v Brně špatný: nesedli rozhodčí, přijela docela slušná konkurence ze zahraničí a ještě chyba v sestřihu k tomu, takže jen V1 (titul nezadán kvuli upravené srsti na hřbetu) a CAC v neděli...dáme někde sraz ne?:-)
Re: Výstavy
Autor: WostraL | 17.02.2009 13:08:22
No, tak závidím ten čas na ty výstavy.......nám se dost často kreje termín výstavy se zkouškama.......případně s nácvikama na zkoušky........Budu ráda, když letos zvládneme 4 výstavy.......Podzimní výstavy jsou pro nás mrtvé.......to s pesanama raději pracujeme.....
Re: Výstavy
Autor: luina | 31.12.2022 08:15:44
They can also be a great way to promote your business or product. In order to make sure your exhibition is successful, it's important to plan https://snakeio.io/ it well and to make sure your audience is interested in your product or service. You should also make sure your exhibition is accessible to as many people as possible, and make sure it's organized and well-conceived.
Re: Výstavy
Autor: yes | 02.08.2023 06:33:20
One of the most significant advantages of https://onlyupgame.org/ lies in its accessible gameplay. Whether you're a seasoned gamer or a casual player, the game's user-friendly interface and straightforward controls ensure a seamless and enjoyable experience. Players can effortlessly navigate their characters through the various levels, leaving them free to focus on the excitement and challenges that lie ahead.
Re: Výstavy
Autor: heleys | 22.06.2023 09:02:43
A pictogram, logogram, ideogram, or smiley that is incorporated in text and used in electronic messaging and on web sites is referred to as an [url=https://emojihub.org]emoji[/url]
Rozhodčí
Autor: Jarda a Andy | 19.02.2009 09:32:24
Když jsme u těch výstav pojďme si trošku "podrbat" o rozhodčích...já začnu nejdříve těma, které mám za špičkové na ohaře jako celek - osobně bych dal jako nejlepší tuto trojici - p.František Šimek, Ing.J.Dostál a p.Josef Němec...toto jsou podle mě opravdu odborníci, neuplatní, nekoukají na "druhou" stranu vodítka, vyžadují u psů správnou stavbu, perfektní pohyb a vždycky na ně rád pojedu, nikdy jsem, alespoň u setrů, u nich neměl sebemenší pocit, že by vybírali podle jiného kriteria než je "ohař"....
Re: Rozhodčí
Autor: WostraL | 19.02.2009 09:57:31
Nechceš tady zase spekulovat o tom rozhodčím z Brna, že ne? Protože v tom případě bych se do diskuze fakt nepouštěla, nemám ráda pomlouvání těch a těch rozhodčích......prostě rozhodčí je rozhodčí a basta a šmitec.....
Jinak Fr. Šimek, pan Dostál i Němec jsou podle mě výborní rozhodčí, taky mám hodně ráda pana Piskaye (asi to špatně píšu), pana Navrátila a pana Bubu. Se všemi mám výborné zkušenosti - líbí se mi styl a způsob jejich posuzování, a hlavně, neposuzují pro sebe, ale i koroně, resp. divákům vysvětlí proč rozhodli tak a tak......Některé z uvedených znám i ze zkoušek rozhodčích a i tam jsou velmi spravedliví a objektivní.
Re: Rozhodčí
Autor: Jarda a Andy | 19.02.2009 10:48:29
Nene, neboj k Brnu se už vracet nebudu:-)) p.Piskay vím, že je asi nejlepší rozhodčí na Slovensku co se týče ohařů, p.Buba nevím, setry jsem ho posuzovat nezažil...nevím jestli má na ně licenci...p.Navrátila si teď my "setraři" užijeme má 3xCACIB za sebou..v ČB, Lit a Brně...jsem s ním, ale v Brně měl docela hezkou příhodu...v NKO šel se svou fenkou proti fence kterou vedla jedna z našich nej JH Šárka Hájková (moc hezky předvádí i vypadá) a p.Navrátil u p.Šrámka vyhrál...já mu říkám - "p.Navrátil to je fakt uspěch, porazit tuhle handlerku" a on - "hele kdyby si vzala větší výstřih, tak nemám šanci" :-))), takže doufám, že v ČB bude už pěkné počasí, abychom mohli upravit tu "správnou" délku sukně a velikost výstřihu:-)))
Re: Rozhodčí
Autor: WostraL | 19.02.2009 11:06:22
Piskay nás posuzoval na mezinárodce vloni v Litoměřicích a můžu říct, že tak kvalitní posuzování se jen tak nevidí.
Jinak, co se výstav a ocenění týče, výstavy mám ráda jen z toho důvodu, že se tam vždy sejdu s přáteli, kteří mají stejný koníček, jako já a to je kynologie jako taková. I když vím, že máme exteriérové výborného psa, který by mohl hodně dokázat, do zahraničí s ním jezdit nebudu, ani na všechny výstavy konané u nás, protože mě to zase tak moc nebaví....a ani ten čas na to není, pro mě ideiál, když je pes povedený pracovně i exteriérově, když je to tak nějak v rovnováze. Na co je mi hafo titulů, když ten pes neumí makat a ani ho třeba kvůli tomu neuchovním.......a nebude tak moci své ext. přednosti předávat dál......
A zda pan Buba posuzuje setry nevím, nevím, zda má na ně licenci, ale říkal jsi, že se budeme bavit o ohařích obecně, ne o setrech a "jejich" rozhodčích....
Re: Rozhodčí
Autor: Jarda a Andy | 19.02.2009 11:22:53
jo, tak pro mě jsou výstavy hlavně takový relax, člověk je mezi mraky krásných psů, nadšených majitelů, zanadává si na rozhodčí, vyčistí si hlavu a spokojeně jede domů:-)), když má člověk nějaké starosti z osobního života, tak na výstavě často přejdou, já taky hodně sleduji JH, to mě baví, máme tu opravdu super mládež, což je moc fajn, jelikož jsme dříve byli za tou "želenou oponou" tak tu pořád něco jako "profi handlink" je spíše sci-fi , teď nás čeká v Katowicích Dorota Witkowska, což je předsedkyně polského klubu jezevčíků:-)) tak doufám, že nebudeme mít moc vysoký nohy:-)) a v Ostravě p.Dostál, což je záruka kvality
Re: Rozhodčí
Autor: WostraL | 19.02.2009 12:07:04
No, relax to je, to je pravda, hlavně ta setkání s přáteli jsou příjemná. A pokud mám starosti z osobního života - ty mě vždy přejdou, jakmile vyjdeme s pesanama na pole nebo do lesa.....
No a ještě jsem chtěla říct, že pro mě je cennější, když pes získá např. V3 od opravdového znalce plemene, než když dostane CAC, případně CACIB a BOB od člověka, který s tím kterým plemenem neměl nikdy co dočinění, tedy jej necvičil, nechoval a pod.
Exhibitions
Autor: joe lie | 09.05.2023 12:16:47
Exhibitions serve as invaluable resources for law students seeking practical knowledge and real-life application of legal principles. By delving into case study for law students, displays provide a unique platform to witness the intricate complexities of legal scenarios. These immersive experiences enhance theoretical understanding and foster critical thinking, analysis, and decision-making skills. Through observing and studying actual cases showcased in exhibitions, law students can gain a deeper appreciation for the intricacies of the legal system and its impact on society.<br /> For more details visit our website: <a href="https://reportwritinghelp.com/case-study/law-case-study-help/." target="_blank">https://reportwritinghelp.com/case-study/law-case-study-help/.</a><br />
Re: Exhibitions
Autor: lee herty | 19.09.2023 11:46:36
Flipline Studios produced the cookery game Papa's Pizzeria. Take out your dough and prepare for a fantastic pizza trip! https://papaspizzeriagame.github.io/


Diskuse k tématu: Výstavy

  Zobrazit celou diskusi
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-

Vaše fotogalerie

Informace o novinkách emailem
< Červen 2018 >
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Jaké témata článků by jste zde na portále uvítali?

10% (188)
71% (1390)
7% (135)
11% (213)
2% (44)
Počet hlasujících: 1970
Archiv »

 
Prohledat:
zavřít



Registrace | Funkce systému | Proč se registrovat | Ceník | Kontakty

Úvodní strana | Plemena ohařů | Články | Inzerce | Akce | Diskuse | Soutěže

Autorská práva | Reklama | O portálu Ohaři.eu | Zásady ochrany osobních údajů

Podporujeme | Podpořte náš portál | Mapa webu

Partneři portálu: Jen ty nejaktuálnější informace - to je Bonza! LEPŠÍ WEB

Copyright © 2008 - 2024
Web From Pixels group
design by BORI


Navštivte také: stezka Pustevny | fotogalerie dorty | Faktura Online