navigace: Úvodní strana > Diskuse > Zdraví, strava > Jaké krmení pro štěňata? > Diskuse

Diskuse k tématu: Jaké krmení pro štěňata?

Krmení pro štěňata
Autor: Shefiska | 13.10.2008 13:50:19
Jak již všichni víme, výživa je základ všeho i u lidí...doporučuji tedy jakékoli superpremiové suché krmivo (každému plemeni však vyhovují jiná složení) nebo velice pestrá vařená strava doplněná o vitámíny a minerály.<br /> Na trhu je nebřeberné množství granulovaného krmiva, proto bych se neřídila vždy cenou, ale jak to dané krmivo svědčí vašemu psíkovi. Nesprávné krmení poznáte v prvé řadě na srsti, dále na vitalitě štěněte a nakonec v dospělosti (v důsledku nesprávné výživy se mohou vyskytnout různé nemoci, postižení).<br /> Proto opravdu doporučuji dbát na správnou výživu...
Re: Krmení pro štěňata
Autor: Jana Kaisi | 23.10.2008 15:03:37
souhlasím s Shefiskou, jen bych se více hlavně u štěňátka přikláněla k superprem. granulované stravě, protože u vařené stravy nikdy nevíte, jestli máte správný poměr všech potřebných látek pro růst vašeho psího miminka.
Já ( i spousta mých přátel s ohaři ) jsem spokojená s Purina Proplan Dog puppy Large Athletic ... toto krmivo je přímo dělané pro šťěňata vetších aktivních plemen. Ale zajisté sama uvidíte jestli štěňátku tyto granulky vyhovují (podle aktivity,srsti,správné váhy a také konzistenci trusu) ;)
Re: Krmení pro štěňata
Autor: dundalkova | 30.06.2010 23:24:55
prosim o radu cim krmit stene leonbergera stari 3 mesice
Re: Krmení pro štěňata
Autor: Jirka | 09.02.2020 14:36:28
Díval jsem se teď více po složení granulí a hlavně konzerv, a musím uznat že moc nevím podle čeho vybrat kvalitu? zabýval jste se tím někdo?
Re: Krmení pro štěňata
Autor: Daniel | 10.02.2020 10:31:07
Pokud hledáte kvalitní konzervy pro psa, tak z vlastních zkušeností doporučuji se podívat na konzervy, které obsahují pouze jeden protein, jsou tam pro psa velice dobře stravitelné, a také zdravé. Bude mít mnohem více energie, kterou nebude muset věnovat zpracovávání jídla.
Re: Krmení pro štěňata
Autor: Jirka | 11.02.2020 13:17:09
Od které značky kupujete konzervy, které obsahují pouze jeden protein? a kolik stojí? dáváte mu i něco jiného?
Re: Krmení pro štěňata
Autor: Daniel | 12.02.2020 15:34:19
Kupujeme pouze konzervy Brit mono protein, doporučuji se podívat na jejich složení, jsou to konzervy s cenou okolo 44 korun, které se dělají v několika příchutích, takže mu to můžete dobře střídat, koupíte je ve většině obchodech, kde se prodává krmivo, nebo také přes alzu.
granule a DKK
Autor: Arašid | 06.11.2008 16:07:59
Nedávno jsem řešila se známými možný vliv super .. granulí a vlivu na DKK. Z debaty od zkušenějších vzešlo, do půl roku štěněte krmit superprémiovkou a potom přejít na něco méně vydatného a důvodem je, aby štěndo a hlavně jeho kostra se nevyvíjela moc rychle a měla čas hlavně u větších plemen se dovivinout včetně kloubů a tím se alespoň částečně vyhnout displazii a také toho aby pes přerostl. Samozřejmě, že také zaleží na dispozicích toho kterého plemene a konkrétního psa.
Krmení
Autor: Martina | 11.01.2009 18:35:20
Dobrý den,<br /> máme fenečku MOK a krmíme ji granulemi Royal Canin medium junior. Mají dobré složení a byly nám doporučeny mnoha lidmi, co mají zkušenost se psi. S těmito granulemi jsme velice spokojeni a myslím, že náš pejsek také. Pro první rok života je krmení velice důležité pro další růst a proto jsme ochotni investovat více do kvalitních granulí a dalšího krmení. <br /> <br /> S pozdravem Martina
Digestion
Autor: Šárka | 04.08.2009 22:48:18
Vyzkoušela jsem na svém dvouměsíčním ohařovi několikero granulí a vždycky na něm bylo hned vidět, jak mu svědčí - po jedněch přestal přibírat, po druhých měl průjem, po třetích lupy, další mu nechutnaly, a teprve Purina PRO PLAN Puppy Digestion Lamb mu sedla jako ulitá. Začal po ní přibírat, zmizely mu lupy, udělala se mu překrásná srst ( i na výstavě ho všichni obdivovali ), bobečky má jakse patří a granulky mu moc chutnají, tak jsem u nich zatím zůstala.
pomoc s granulemi
Autor: Vendula | 26.08.2010 19:57:31
Ahoj :)<br /> Chtěla jsem se zeptat - mám štěně labradora (3měsíce) a krmím ho Pro Planem - teď jsem si koupila 2 pytle, ale jsou nějaké mastné. Jsou to Pro Plan Puppy Large Atletic. Ty předtím byly normálně suché (jen si nejsem jistá, jestli to náhodou nebyly Robust). Je to v pořádku?
Žrádlo
Autor: Jarka | 04.09.2010 13:34:50
Odpovím trošku mimo téma. Máme MOKa, není lovecky vedený. Dlouho měl potíže s trávením, navzdory značkám jako je PP. Nyní krmíme syrovou stravou a nemůžem být spokojenější. Misky vymetený, bobky mrňavý. Ke granclím bych se už nikdy nevrátila.
Re: Žrádlo
Autor: Hana | 07.01.2011 08:49:38
Syrovou stravou máte na mysli krmení dle BARF?máme 10 týdenního Bullmastifa a tento styl krmení mi příjde celkem logický, ale jak pohlídat vyrovnanost stravy?
Re: Žrádlo
Autor: Pavlína | 21.02.2011 14:16:35
Jestli se zajímaté o krmení Barf, zrovna o něm vychází články tuším v psích kusech. Nebo také určitě na internetu je možné sehnat informace. Jinak určitě se nestrachujte, že budete denně zkoumat jestli má ta a ta zelenina tolik a tolik vápníku fosforu horčíku a kdo ví čeho. Vy taky nejíte vyváženě a žijete:) Jednou dáte to podruhé to. Ona je dobré si přečíst podrobnější údaje, o množství a kolik masa zeleniny ovoce namíchat, ale určitě to není až tak velká věda:)
Strava pro štěně
Autor: Tomáš | 28.10.2010 14:01:12
Mám štěně maltezáčka kterému bylo 27.10.2010 6 týdnů a potřeboval bych poradit co mu dávat za stravu když ještě nemá zoubky.děkuji
krmení výmarského ohaře
Autor: Šárka | 28.03.2011 20:18:51
Dobrý den, máme fenku výmara a od začátku jí dáváme calibru puppy, bude jí 5 měsíců a jsme s tímto krmením absolutně spokojeni. Krásná lesklá srst, nádherně se nasvaluje a je pěkně živá. Navíc jí granulky velice chutnají, má hned vymeteno.Chtěla jsem jenom přispět se svou troškou do mlýna a zeptat se na nějakou zkušenost s těmito granulemi.
Jaké granule?
Autor: Swejk | 22.09.2011 01:46:20
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou zvolit značku granulí. Máme 5měsíční fenku Výmarského ohaře krátkosrstého.<br /> Jako první měla Eukanuba Puppy&amp;Junior Large, pak 1st Choice Puppy Large Breed, teď ProPlan Puppy Large Athletic. ProPlany ji jedou znatelně nejlépe, ty zatim jako jediné sní dávku na posezení. Jenže jsem se zase dočetl, že on ten ProPlan ve skutečnosti není nicmoc,nebo teda dobrej je,ale nic extra za ty prachy,že to je hlavně o marketingu. <br /> Jak to teda je s těma ProPlanama?<br /> Někde jsem se dočetl, že by granule neměly obsahovat kukuřici, pšenici, sóju, řepné řízky a nespecifikované maso. A obsahovat by měly maso(ne moučku), rýži, nejlépe potravinářská kvalita, holistická výroba. <br /> Díval jsem se na složení několika granul(mimo ty 3 co jsem psal tak: Royal Canin, Chicopee, Fitmint, Brit Care, Brit, Acana, Eminent, Shurgain, Belcando, Orijen, Trainer, Artemis, Canidae, FirstMate, Nutram) a třeba ProPlan tu kukuřici a pšenici má, ale třeba levnější Brit Care by to obsahovat neměl. <br /> Mě se z tohoto seznamu asi nejvíc zamlouvá ten Brit Care Junior Large Breed, Acana Puppy Large Breed, Orijen Puppy Large(když by se sehnal za slušné peníze :o) ) a nebo teda ty ProPlany, když ji tak jedou. Můžete nějaké doporučit,ať už z celého toho seznamu nebo jen z těch co se mě zamlouvají, kterýma by bylo nejlepší ji krmit a cena max max 1500,- když to bude míň, tím lépe. A třeba nějak v pořadí od tech lepších po horší. Slyšel jsem, že ty Orijen by měly být nejlepší. Je lepší Brit Care nebo ProPlan?<br /> Chcem ji tak do toho roku a půl až dvou krmit něčím pořádným a pak trochu ubrat na kvalitě a cenové náročnosti. <br /> Pak jsem myslím tady četl, že Vymaráci po granulích s betakaroten tmavnou, to bych taky nechtěl, tak i tohle musím brát v potaz. <br /> A pak bych se chtěl zeptat zda je lepší být furt na jedněch granulích(značce) nebo to různě střídat? Popřípadně jak často to střídat?<br /> Je mi jasné,že každej preferuje jinou značku, ale snad nějaké budou mít více přívrženců. <br /> Moc děkuji za rady
Krmení před zimou
Autor: Jolanta | 08.10.2011 10:34:53
Dobrý den. Mám 15-ti měsíční fenku VOK. Poslední dobou je velice &quot;žravá&quot; , věčně hladová. Je možné, že je to bližící se zimou? Mám ji zvýšit dávky jídla? Nerada bych , aby přibrala příliš. Prosím o Vaše zkušenosti. Děkuji.
Re: Krmení před zimou
Autor: Wostral | 09.10.2011 19:59:17
Pokud je fena celoročně ubytovaná venku, tak bych rozhodně dávku zvýšila, pokud ji máte doma v bytě, není to dle mého potřeba.....
jak krmit?
Autor: Martina H. | 07.10.2013 10:23:31
Dobrý den, od včerejšího večera máme 3,5 měsíční štěnátko neměckého ohaře. A nevím si moc rady s krmením. Přečetla jsem si hodně diskuzí a rad. Ale původní majitelé chovali psi venku a my ho máme v bytě, dávali mu různé zbytky, krmili ho i mlékem s rohlíkem, konzervama, ne příliš kvalitníma granulema. Když jsem pejskovi hned dnes ráno dala předepsanou denní dávku granulí, tak jí slupnul během 5 minut. <br /> Asi mu budu muset dávat víc, ale bojím se aby moc nepřibíral, ale zase nadruhou stranu nechci aby měl hlad. Prosím o nějaký obecný jídelníček, co v tomto případě dělat. Děkuji
krmiva
Autor: Hana | 05.12.2015 12:41:35
Zdravim mam dotaz poridili jsme si stene (3 mesicni) civavy a prazskeho krisarika. Nemuzeme <br /> sehnat krmivo pro stenata,mame konzervy pouze pro dospele psy. Muze se dat i steneti pokud se mu da mensi davka,nebo zredene varenou ryzí? Dekuju za odpovedi.
Re: krmiva
Autor: Jana | 30.09.2016 12:08:17
Já dávám čivavě Optimanovu pro dospělé psy, ale mají i granulky pro štěňátka :)
packers and movers chennai
Autor: shikha verma | 06.12.2017 11:53:13
Best Deal on Local Packers And Movers Chennai Approx Charegs Services Program<br /> Moving to or from Chennai? &quot;Local Packers and Movers Chennai Reviews&quot; prompt moving, local relocation and shifting services for people and corporation moving to &quot;Local Shifing in Chennai&quot; and round the India. For #Local &quot;Movers And Packers Near Me Chennai&quot; city full target report on supply of revenue and effective Local Movers And Packers Chennai, contact today 08290173333. Investigating to numerous options in advance instead of putting resources into first what you see is human instinct. Your endeavors to discover material and advantageous packers and movers will be exceptionally irritating errand without our assistance. Your hunt closes with the venturing of this site page. Yes, here in this site you&#039;re looking for some assistance closes as we get out and improve your look for allowing you rundown of neighborhood Local packers and movers in Chennai. Our comfort and promptness is our weapons for salaries accept of our treasured customers who make our organization amongst zenith packers and movers of INDIA. Our capable and exceptional talented works are information to handle various mixtures of moving needs household Shifting exchanging, bicycle or auto transportation in Chennai, worldwide exchanging, business migration, and office movement. Compare &quot;Local Top Packers and Movers Chennai Near Me Price Quotes&quot; to save your money. We present you Best Local Household Shifting Relocation and Movers And Packers Chennai Service Provider. Local Movers And Packers Chennai are one of the leading #Local Shifting Service Providers in Chennai. Local Movers And Packers Chennai are offering our services not only in Tamilnadu but also other major cities of India. Packers and Movers Chennai Local engaged in Packing and Moving in Chennai, loading and unloading in Chennai, Car Transportation in Chennai, Bike Shifitng in Chennai, Warehousing in Chennai, Household Relocation in Chennai, Office Shifting, Pet Relocation In Chennai, Plant and Goods Relocation in Chennai, Loading and Unloading Services in Chennai to All Over India. Website appears on Shifting Moving more often and in more wide-ranging Services than ever before. Optimize your ADS for Moving Companies in search, related Services; browse Companies and the feed so you’ll connect current and potential Visitors across PackersMoversChennai.in.


Diskuse k tématu: Jaké krmení pro štěňata?

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-

Vaše fotogalerie

Informace o novinkách emailem
< Červenec 2024 >
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Jaké témata článků by jste zde na portále uvítali?

10% (188)
71% (1391)
7% (136)
11% (214)
2% (44)
Počet hlasujících: 1973
Archiv »

 
Prohledat:
zavřítRegistrace | Funkce systému | Proč se registrovat | Ceník | Kontakty

Úvodní strana | Plemena ohařů | Články | Inzerce | Akce | Diskuse | Soutěže

Autorská práva | Reklama | O portálu Ohaři.eu | Zásady ochrany osobních údajů

Podporujeme | Podpořte náš portál | Mapa webu

Partneři portálu: Jen ty nejaktuálnější informace - to je Bonza! LEPŠÍ WEB

Copyright © 2008 - 2024
Web From Pixels group
design by BORI


Navštivte také: stezka Pustevny | fotogalerie dorty | Faktura Online